HAKKIMIZDA

مهدت عملية لم الشمل التالية الطريق لقصة النجاح التي اكتسبها في وقت مبكر المؤسس الشهير ، السيد Yüksel KOCABAŞ مخترع Detay Makina لتأسيس مصنعه في اسطنبول تركيا في عام 2005.

لقد كانت أساسيات Detay Makina شاهدًا معاصرًا على حقبات مهمة ولا تزال قائمة لتروي قصة الجهود الشاقة التي بذل السيد Yüksel KOCABAŞ وموظفيه من أجلها.

لقد كان السيد Yüksel KOCABAŞ هو القوة الدافعة الرئيسية وراء نجاح فريقنا الذي لا يعرف الكلل .. لقد أكسبتنا إرشادات الخبراء ، التي تأتي من Sarten A.Ş. ، والدعم الذي لا ينتهي أبدًا ، مكانة مرموقة في كل من الأسواق المحلية والأجنبية.

في عام 2013 ، عندما انتقلنا إلى بورصة ، انخرطنا بقوة في تجربتنا المخلصة في هذا القطاع ومع الجدية الكاملة في العمل الجاد ، تقترن النقطة بالتقاليد المحلية للحفاظ على مجموعة متنوعة من خطوط آلات التعبئة والربط ومواصلة تصنيع منتجات عالية الجودة لنبذل قصارى جهدنا لتلبية توقعات عملائنا كما فعلنا في السنوات العديدة الماضية من خلال التحسين المستمر.

ONLINE KATALOG

Özel Ürünler

HEADROLLER 200

Fiyatlar için arayınız

اوتوماتيكي بالكامل

QUASAR 25-D

Fiyatlar için arayınız

Yeni Modelimiz QUASAR 25-D ile birlikte, Kutu kapaklarının kapatılmasının yanı sıra toz dolumu da sağlamaktayız.

مختبر

Fiyatlar için arayınız

مساعد عملي لشركتك

QUASAR 25 (TAM OTOMATİK)

Fiyatlar için arayınız

NEDEN DETAY MAKİNA ?
 

UZMANLIK

Uzmanlığımız, "Tam zamanında - Her zaman" operasyonun etkinliğini ve müşterinin memnuniyetini elde etmek için bir takım olarak çalışarak performansımızı geliştirmektir.

 

GÜVENİLİRLİK

Şirket faaliyeti 1.100 m² kapalı alan üzerinde, üretime adanmış bölgede gerçekleştirilmektedir. Çoğu makina aparatları, üretim proseslerini ve gelişmekte olan prosüdürleri baz alarak firmada imal edilmektedir.

 

KALİTE

Üretimde CNC makinalar kullanarak, çalışmalarını kalite sistemi ile bir araya getirip, farklı tiplerde konserve kutu makinalarının imalatını gerçekleştirmektedir.

 

YENİLİKÇİ

Gelişen günümüz teknolojilerine ve pazar ihtiyaçlarını takip ederek, sizlerden gelen talepler doğrultusunda yalnızca teneke kutu değil, plastik ve karton kutuların da kapatılmasını sağlıyoruz.

 

TECRÜBE

2005 yılında Silivri - İstanbul'da kurulan firmamız, 2009 yılından itibaren Bursa'da daha da gelişerek büyük bir tecrübe ve bilgi birikimi edinmiştir.

 

PROJE

Son sürüm yazılım ve donanımları kullanan proje ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda projelerin 3 boyutlu çizimlerini tasarlamakta ve imalat bölümümüzle uyum içinde imalat öncesi hazırlıkları tamamlamaktadırlar.