DETAY MAKİNA

KONSERVE TENEKE KUTU KAPAMA MAKİNALARI

Uzmanlık

Uzmanlığımız, "Tam zamanında - Her zaman" operasyonun etkinliğini ve müşterinin memnuniyetini elde etmek için bir takım olarak çalışarak performansımızı geliştirmektir.

HEDEFİMİZ

Hedefimiz, Konveyor imalati, konserve kutu kapama, sac kapama makinalari, ETERNO Disli Gruplarinin Satisi ve Dolum Makinalari'nin parcalarinin ve hassas imalat montajlarinin lider tedarikcisi olup, yarisir maliyetlerde en yuksek kalite ve teslimat kosullarini bulusturarak % 100 memnuniyet saglamaktir.

KALİTE

Üretimde CNC makinalar kullanarak, çalışmalarını kalite sistemi ile bir araya getirip, farklı tiplerde konserve kutu makinalarının imalatını gerçekleştirmektedir.

PROJE

Son sürüm yazılım ve donanımları kullanan proje ekibimiz müşterilerimizin ihtiyaçları doğrultusunda projelerin 3 boyutlu çizimlerini tasarlamakta ve imalat bölümümüzle uyum içinde imalat öncesi hazırlıkları tamamlamaktadırlar.

HAKKIMIZDA

2005 Yılında, Kurucusu olan Yüksel Kocabaş tarafından konserve kutu makinaları imalatı ile Silivri - İstanbul'da sektöre adımını atmıştır. Yüksel Kocabaş konserve kutu makinaları imalatında var olan ve bu varlığını kuruluşundan bu yana Sarten A.Ş.'den gelen iş tecrübesi ile devam ettirip, Detay Makina & Yedek parça imalatını kurdu.
Silivri-Istanbul'da kurulan firma uretim faaliyetlerindeki genislemeden dolayi 2009 yilinda Silivri Sanayii'ndeki yerini koruyarak isletmesini buyultmustur. Makina revizyonu'na yonelik yatirim atagi 2009 yilinda ikinci buyuk ivmesini yapmistir. 2009 yilinda Kucuk Sanayii Sitesi'nde imalat tesis'nde faaliyetlerini sürdürmüştür. Tecrübe ve is becerisini katlayarak artiran detay makina üçüncü büyük ivmesini 2011 yilinda artirarak yakalamistir.
Hedefimiz, konveyör imalatı, konserve kutu kapama, teneke kapama makinaları imalatı, satışı konusunda yarışır maliyetlerde en yüksek kalite ve teslimat koşullarını buluşturan, dolum makina parçalarının ve hassas imalat montajlarının lider tedarikçisi olarak %100 memnuniyet sağlamaktır.

QUASAR 25
QUASAR 25 / TAM OTOMATİK
Tam otomatik teneke ve karton kutu kapama makinası.Ayrıntılar
LABORATUVAR
LABORATUVAR
Pratik seri ve işlevsel Detay LaboratuvarAyrıntılar
QUASAR MİNİ
QUASAR MİNİ
YARI OTOMATİK
Basit ve hızlı makina modelimizAyrıntılar
DMS-10
DMS-10
Yarı Otomatik
Yüksek kapama kapasitesi ile DMS is yerinizde yükünüzü hafifletecek.Ayrıntılar
QUASAR 25-D
QUASAR 25-D
Tam Otomatik
Kutu Kapaklarının kapatılmasının yanı sıra toz dolumunu da sağlamakta.Ayrıntılar
QUANTUM-170
QUANTUM-170
Konserve dolum yapan firmalara, özellikle havaleli ve salamuralı ürün kapamaya uygun tasarlanmistir.Ayrıntılar
QUATTRO
DETAY QUATTRO
Quattro 25 adet/dk kapama ve 5-10 Kg işleme kapasitesine sahiptir.Ayrıntılar
TÜM ÜRÜNLERİMİZ